Internetinių svetainių kūrimas

eBay dizainas ir firminis stilius

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinė svetainė – geriausias ir sparčiausias būdas pateikti aktualią informaciją apie save, įmonės teikiamas paslaugas ar siūlomas prekes. Tai puiki reklamos priemonė, turinti didelę grįžtamąją vertę.

svetainiu kurimas

Kuriame įvairius interneto projektus: nuo nesudėtingų įmonės pristatymų iki interaktyvių bei informatyvių portalų, el.parduotuvių. Atlikdami darbus skiriam didelį dėmesį internetinio puslapio dizainui, kad atitiktų visus kliento reikalavimus ir būtų išskirtinis.

Mūsų kurtos svetainės yra šiuolaikiško dizaino, pritaikyto mobiliems įrenginiams. Visose svetainėse įdiegta patogi turinio valdymo sistema, kurios dėka galėsite prireikus redaguoti savo svetainės turinį. El.parduotuvėse - įdėti/išimti prekes, pildyti jų aprašymus, kontroliuoti sandėlio likučius.internetiniu svetainiu kurimas

 

Logotipai, vizitinės, skrajutės

Kuriame logotipus, maketuojame vizitines korteles, skrajutes, plakatus. Išlaikome vientisą Jūsų įmonės stilių, visada atsižvelgiame į kliento norus bei pageidavimus.

 

eBay dizainas

Parduodate savo prekes eBay? Tuomet padėsime solydžiau bei patraukliau pateikti savo prekes, pagerinti įvaizdį, suteikti patikimumą Jūsų būsimam klientui. Kuriame šiuolaikiškus, funkcionalius eBay dizainus.

   

Kodėl verta rinktis mus?

logotipu kurimas

  • Ilgametė darbo patirtis.
  • Atsakingas požiūris į darbą.
  • Darbai atliekami pagal visas šiuolaikines galimybes ir tendencijas.
  • Dirbame 24 valandas per parą.
  • Esame lankstūs.
  • Patraukli kaina.