Kas yra SEO?

Kodėl reikalinga SEO optimizacija?

 

SEO paslaugos yra puiki reklamos priemonė. SEO optimizacija gerina svetainės pozicijas “Google” paieškoje, didina prekės ženklo žinomumą, augina svetainės lankomumą, pritraukia tikslinių klientų. Tad norint, pasiekti šių tikslų, turime rūpintis svetainės SEO optimizacija ir ją tobulinti pastoviai, nes panašių tinklalapiųseo paslaugos internete yra tūkstančiai. Reikia nepamiršti, kad 90% interneto vartotojų neieško toliau, nei 30 pirmų paieškos rezultatų. Jie paprasčiausiai suveda kitą ieškomą frazę. Tačiau yra ne maža žmonių dalis, kurie nesupranta, jog SEO pagalba gali tapti kur kas populiaresni. Net ne kiekviena įmonė turi savo internetinę svetainę, kuri reprezentuotų juos internete. Tad šiais laikais norint būti matomais, būtina pasinaudoti virtualioje erdvėje siūlomomis efektyviomis galimybėmis.

 

Rezultatai

Tačiau tikėtis greitų rezultatų nereikėtų. Jie gali būti matomi mažiausiai po 1mėn. Viskas priklauso nuo rinkos konkurencingumo. Taip pat jeigu Jus bando įtikinti SEO paslaugas teikiančios bendrovės ar pavieniai asmenys, kad svetainės bus pirmose pozicijose – bėkite nuo jų kuo toliau, nes net labai geras SEO specialistas negali garantuoti, kad optimizuota svetainė bus pirmoje pozicijoje. Galima tik užtikrinti, kad svetainė taps populiaresne, kad pagerės jos vieta paieškos sistemose, bet pasakyti, kokia bus pozicija neįmanoma, nes tai yra kintantis procesas.

 

O kas skuba ir vis dėl to nori tikrai būti pirmose pozicijose, galime pasiūlyti AdWords paslaugą. Tuomet vieta ir laikas garantuoti.